PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219806}

John Rambo

Rambo
6,8 76 172
oceny
6,8 10 1 76172
6,1 11
ocen krytyków
John Rambo
powrót do forum filmu John Rambo

10!

ocenił(a) film na 10

arcydzieło kina akcji ostatnich lat,brutalny,dynamiczny do tego Sylvek w doskonałej formie,oby powstała kolejna równie znakomita częśc jak ta.

ocenił(a) film na 10
Jan_KowaIski

ba!,piąteczka

ocenił(a) film na 10
CelineMarie

Miło że nie udzielają sie tu maruderzy, oczekujący od filmu akcji oscarowych kreacji aktorskich.

ocenił(a) film na 10
Jan_KowaIski

Niech więc idą do teatru,kino akcji ma nas wbić w fotel i ten film właśnie nas wbija.Twardzieli też trzeba umieć grać .

ocenił(a) film na 10
CelineMarie

I to mówi kobieta!,po prostu kocham cię:)

ocenił(a) film na 10
Jan_KowaIski

Jest tu na Filmwebie kilka kobiet które wolą mocne kino akcji z wieloma trupami,strzelaniną ,mordobiciem ,pościgami etc od łzawych romansideł (chociaż nie zamykam się na żaden gatunek filmowy bo w każdym znajdzie się perełka).Przykre,że przez naszą płeć przebija stereotyp,że my kobiety nie lubimy takich filmów.Tak jak wszędzie są wyjątki.:) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
CelineMarie

Dobrze mówisz. Ja też kocham kino akcji :) Trzeba złamać ten stereotyp! :) Godzinami mogę oglądać filmy sensacyjne pełne akcji.

alutka888

Rowniez, milo mi poznac kolejna fanke mocnego kina dla prawdziwych twardzieli. Pozdrawiam ;)

CelineMarie

Milo poznac fanke mocnego kina dla twardzieli. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 9
Jan_KowaIski

oczywiscie piwo

ocenił(a) film na 10
romano1999

A dziekuję...

ocenił(a) film na 9
Jan_KowaIski

jeden z najlepszych filmów akcji jakie widziałem

Jan_KowaIski

Tez lubię Stallone'go :) Ale 10 to przesada :)))

Jan_KowaIski

Jeden z najlepszych filmów akcji ostatnich lat, a wg mnie jeden z lepszych w ogóle. Wersja rozszerzona z gruntu naprawia te kilka potknięć wersji kinowej. Ciesze sie, ze mialem przyjemnosc ogladac ten film w kinie. 100% win, hejterzy niech giną.

ocenił(a) film na 8
Mighty_SavagE

zgadzam się

ocenił(a) film na 9
Mighty_SavagE

10 nie dalem ale jasna sprawa, że świetne kino akcji. Całkowita klasyka.

Jan_KowaIski

Zgadzam sie. Dla mnie tez 10/10. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
Jan_KowaIski

ode mnie również dycha, zdecydowanie najlepsze kino akcji tamtej dekady ...

użytkownik usunięty
mieszkoxxx

Według mnie to był ostatni dobry film amerykański. Czekam teraz na Rambo 5.

ocenił(a) film na 9
Jan_KowaIski

Właśnie ta brutalność była tutaj najlepsza.
Mi najbardziej podobała się dwójka i czwórka.

użytkownik usunięty
Jan_KowaIski

Film niezły, ale nie uważałbym go za arcydzieło. Trzy pierwsze części były dobre (jedynka według mnie najlepsza). Czwarta część zrobiona z chęci zysków, co jest normalne, ponieważ jest to dobry materiał do zarobienia dużych pieniędzy. Ale obejrzenie czwartej części nie jest stratą czasu i mogę go polecić innym, którzy nie oglądali. Najbardziej podobała mi się ostatnia scena, w której przychodzi do swojego rodzinnego domu i ta muzyka w tle, po prostu idealnie wkomponowane.

użytkownik usunięty

Generalnie Rambo I i tak jest najlepszą częścią ponieważ jest opartą o książkę a reszta to taka dopowiedziana historia, rozumiem melancholię i nostalgię bo takie kino zanika ale brakowało mi tutaj młodego Stalona ten tutaj odegrał najlepiej jak potrafił ale to jak oglądanie starego Rockiego na ringu. Nie na wieki da się grać twardzieli i nie chodzi tutaj o brak umiejętności ale pewna autentyczność. Pierwsze części Rambo były genialne bo tyczyły sie zimnej wojny i sprawy porzuconych żołnierzy tutaj takie trochę nie wiadomo o co chodzi.

Stallone umieścił ten film jak mógł bo jakoś chciał do tego wrócić i zakończyć czasami lepiej nie ciągnąć za wielu sequeli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones