PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219806}

John Rambo

Rambo
6,8 76 161
ocen
6,8 10 1 76161
6,1 11
ocen krytyków
John Rambo
powrót do forum filmu John Rambo

Trochę lepszy niż trójka, trzyma w miare poziom dwóch pierwszych częsci, znakomite kino
akcji z Sylvkiem na czele.
Dla mnie bomba, rozrywka na 100% no o to przecież chodzi!

ocenił(a) film na 7
lordofthedead

Zgadzam się całkowicie.
Podszedłem do filmu sceptycznie bo wcześniej oglądałem nieporozumienie jakim jest 4 część Indiana Jones,
obawiałem się że takie odgrzebywanie starego tematu jak w powyższym przypadku okaże się fatalne, a tu jednak
ku wielkiemu zdziwieniu film trzyma poziom poprzednich części. Brawo !

ocenił(a) film na 8
lordofthedead

Udane podsumowanie 3-poprzednich części. Jeśli ktoś szuka dobrego filmu akcji, TO TO JEST WŁAŚNIE TO.

ocenił(a) film na 8
JohnDp

Zgadzam się z panami.Dość sceptycznie podchodziłem do kontynuacji Rambo. Początkowo sądziłem iż Sylvek podąży za modą i zrobi widowiskowe ale ugrzecznione kino akcji dla 13latków podobnie jak to miało miejsce ze Szklaną Pułapką...jak dobrze że tak się nie stało. Powstał kapitalny widowiskowy oraz brutalny film akcji, nawiązujacy do męskiego kina akcji z lat 80-90. Zasłużone 8/10. Oby więcej takich filmów. Czekam na ostatnią część Rambo no i na Expendables 2 bo takze zapowiada się mega sztos.

ocenił(a) film na 7
lordofthedead

Cóż wg. mnie ta część jest lepsza od dwójki i trójki razem wziętych. Jedynki nic nie pobije a obok niej john rambo

ocenił(a) film na 7
Movie_Crash_Man

Zwiększam ocenę. Ostatnia akcja niszczy wszystkie filmy akcji jakie znam

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

akcja urywa jaja i tyle.

ocenił(a) film na 9

najemnik sie na tym zna wiec ja juz nie bede nic bazgral

lordofthedead

Zgadzam się, Rambo wymiata :)

ocenił(a) film na 10
lordofthedead

Film poprost arcydzieło, szkoda, że już nie powstają takie filmy, póki co jednak jeszcze Sly i van damme troche trzymają poziom. No ale są też nowi bardzo dobrze zapowiadający się aktorzy np Scott Adkins, Jason Statham

ocenił(a) film na 8
lordofthedead

Film jest bardzo dobry. Świetne, a zarazem drastyczne sceny batalistyczne pokazujące okrucieństwo: ludzie przeciwko ludziom. Ta rozmowa Rambo z tą dziewczyną w nocy, w deszczu na pomoście była niepotrzebna. Ale akcja filmu, no i przede wszystkim wspaniała ścieżka dźwiękowa są na poziomie. Tak więc ode mnie 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones