PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346514}

Pogrzebana żywcem

Buried Alive
4,1 1 689
ocen
4,1 10 1 1689
Pogrzebana żywcem
powrót do forum filmu Pogrzebana żywcem

Ale Wy marudzicie. :D

ocenił(a) film na 5

Matko, ale Wy narzekacie. :D Po tylu niepochlebnych recenzjach, które tu przeczytałam, spodziewałam się o wiele gorszego seansu. A wcale nie było AŻ tak źle. Może nie jest to film rewelacyjny i mocno przerażający, ale uwierzcie, że widziałam o wiele gorsze shity i przy nich ta produkcja to była sama przyjemność. :) Pomysł ok, wykonanie nawet dobre.... Zastanawiam się tylko nad jednym. SPOJLER! Czemu babcinka innych zabiła, a akurat tą dwójkę ostatnią pochowała? Chciała, żeby chociaż jedna czy dwie osoby cierpiały tak jak ona, czy po prostu przypadkiem ich wybrała?
A film dostaje ode mnie 7.

m4d214

W filmie nie ma żadnego napięcia. Trudno w ogóle nazwać go horrorem;) Charakteryzator nie popisał się w przypadku postaci naszej"krwawej babci". W ogóle jakiś taki drętwy ten film:/
Gdyby nie postać Julie dałbym mu 3 ale ze względu na nią i jej baaardzo ładne ciało:D daje mu 4! :D To jedyny element filmu zawyżający jego ogólną notę;P

ocenił(a) film na 5
schopeneck

No z charakteryzacją babcinki to rzeczywiście niewypał, ale da się oglądać. ;)

ocenił(a) film na 7
m4d214

Hmm... Film w porządku, cudów nie ma, ale najgorszy też nie jest... Jak horda innych w tym stylu.
Przynajmiej bohaterowie nie zostali wyj*bani jeden po drugim w 10 minut filmu a potem jedna osoba ucieka reszte filmu, jak to bywa w amerykanckich filmach z gatunku kid-horror.
Choć osobiście sądze, że sceny zbiorowej masturbacji i inne niby "erotyczne" można by było zastąpić jakimiś lepszymi i ciekawszymi scenami, bo od takich scen mamy inne filmy.
Po prostu dobry film na zabicie czasu.
A co do Twojej refleksji, to sądze że po prostu nie zabiła ich, bo byli rodziną jakby nie patrzeć tej babci.
Pozdrawiam!

DEViANT_PL

Zaine miał chrapkę na ukryte złoto, więc spotkał go podobny los, co jego babkę - został pochowany żywcem z kawałkiem złota :))

ocenił(a) film na 8
m4d214

Zasada nr 1, nigdy nie sugeruj sie komentarzami z filmwebu i ocenami... Kazdy ma swoj gust i kadzemu podoba sie co innego, ja mimo tak slabej oceny i marudzenia innych obejrze go i sam ocenie... :)

ocenił(a) film na 6
m4d214

No i obejrzalem...hmmm...Aktorstwo do zniesienia, wykonanie niezle aczkolwiek bez wodotryskow, przegadany...gdyby nie ostatnie 30 minut to dal bym 4...no i jakos nie dalo sie polubic zadnego z bohaterow...

ocenił(a) film na 3
otfi

A ja polubiłem "dziewczynę-psa" i Rene, te jej "lokero" wow!

ocenił(a) film na 7
wmbco

A ja antagonistkę :D Zwłaszcza w tej scenie, gdzie wyszła z wanny z siekierą, a niedoszła ofiara jej nie zauważyła.

ocenił(a) film na 3
Ksiezniczka_Mordoru

Po pięciu latach nie pamiętam żadnej ze scen :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones