PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346514}

Pogrzebana żywcem

Buried Alive
4,1 1 689
ocen
4,1 10 1 1689
Pogrzebana żywcem
powrót do forum filmu Pogrzebana żywcem

Powiem szczerze, widziałem już wiele horrorów typu shlasser, albo inaczej, wiele horror, gdzie bohaterami była młodzież,
mają oni to do siebie, że zazwyczaj są bandą durni, jednak bohaterowie przedstawieni w tym filmie biją jak na razie
wszelkie rekordy kretynizmu i idiotyzmu. Nie żebym miał coś do cycków, ale ich zachowanie jest po prostu rekordem
świata w filmowym debilizmie! I jeszcze te dwuznaczne teksty kuzyna i kuzynki xD, (kazirodcy) :D podsumowując,
głupszym bohaterów (na razie) nie widziałem ... To prowadzi do tego, że nie jest mi ich ani trochę szkoda :D DObrze im tak
:0 hahah

ocenił(a) film na 7

A najglupsze z tego filmu to te dwie dziunie co do bractwa chcialy wstapic he he jakie kretynki.

użytkownik usunięty
karpiok23

pewnie :D te dwie lasy były posrane xD, ale do tego dochodzi jeszcze ta "dziwna" relacja rodzinna pomiędzy tym chłopek a jego kuzynką :) co jak co, ale ich wzajemne relacje budzą dziwne skojarzenia xD Powiem szczerze, że ja też w swej licznej rodzinie mam wielu kuzynów i kuzynki, ale z jedną jesteśmy w bardzo podobnym wieku, dobrze się rozumiemy i znamy od zawsze, spotykamy tak co dwa tygodnie w weekendy a w święta są to spotkania dłuższe i częstsze, jednak nawet mimo nie potrafię zrozumieć pewnych zachowań tej bandy idiotów, którzy nie zasłużyli na nic lepszego niż na to co ich spotkało xD I jeszcze ten wątek gdzie ta dziewczyna by wzbudzić zazdrość kuzyna, macała po jajach tego gościa, to jest jakieś chore xD szczyt idiotyzmu, widziałem wiele filmów o kretynach, ale ci biją wszelkie rekordy xD

Co do aktorów, to mnie najbardziej nie podobała się rola tej co niby za taką najmądrzejszą się uważała, ta co im wydawała te rozkazy, ale kretynke z siebie zrobiła :D Tamte dwie pozostałe były spoko. A jednym ze szczytów idiotyzmu w tym filmie było jak kazała tej blondynie chodzić jak robot xD O masakra :D

użytkownik usunięty
maciek20 1989

No ta, co była rodziną do tego gościa :) wiem co do dwóch pozostałych to i tak dalej utrzymuje że były wzajemnie siebie warte xD tu masz dużo idiotyzmów, nie pozostaje nic innego jak stwierdzić "sorry, taki mamy klimat" albo "oddalam ten shit" XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones